Besplatna dostava iznad 50 € · Fitoterapija od 2005.
Trgovina

Funkcionalna prehrana

Hrana koja radi više od hranjenja.

Funkcionalni medovi, proteini i namirnice obogaćene biljem, za podršku energiji, probavi i imunitetu.

Granulat sikavice, 250 g

Granulat sikavice, 250 g

★★★★★ 4,61 · 73
15,00 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 15,00 €60,00 €/kg
Piskavica Plus u prahu, 250 g

Piskavica Plus u prahu, 250 g

★★★★★ 4,78 · 86
15,00 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 15,00 €60,00 €/kg
Med Hepta sana, 250 g

Med Hepta sana, 250 g

★★★★★ 4,95 · 174
12,50 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 12,50 €50,00 €/kg
Med Četiri lopova, 250 g

Med Četiri lopova, 250 g

★★★★★ 5,00 · 289
12,50 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 12,50 €50,00 €/kg
Protein konoplje Strong 4 You, 400g

Protein konoplje Strong 4 You, 400g

★★★★★ 4,93 · 272
16,00 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 16,00 €40,00 €/kg
Med Nigella s crnim kimom, 250 g

Med Nigella s crnim kimom, 250 g

★★★★★ 4,98 · 39
12,50 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 12,50 €50,00 €/kg
Med Pet tibetanaca 250g

Med Pet tibetanaca 250g

★★★★★ 4,57 · 186
12,50 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 12,50 €50,00 €/kg
CBD Direct med, 250 g

CBD Direct med, 250 g

★★★★★ 4,79 · 279
91,00 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 91,00 €364,00 €/kg
Med Malvamed 250g

Med Malvamed 250g

★★★★★ 4,54 · 290
12,50 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 12,50 €50,00 €/kg
Med Nigella Junior, 250 g

Med Nigella Junior, 250 g

★★★★★ 4,95 · 238
12,50 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 12,50 €50,00 €/kg
Brašno divljeg lana, 500 g

Brašno divljeg lana, 500 g

★★★★★ 4,61 · 259
2,50 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 2,50 €5,00 €/kg
Brašno crnog kima, 500 g

Brašno crnog kima, 500 g

★★★★★ 4,95 · 189
2,50 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 2,50 €5,00 €/kg
Med Guarana Plus, 250 g

Med Guarana Plus, 250 g

★★★★★ 4,66 · 131
12,50 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 12,50 €50,00 €/kg
Brašno konoplje, 500 g

Brašno konoplje, 500 g

★★★★★ 4,59 · 132
2,50 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 2,50 €5,00 €/kg
Maca prah, 250 g

Maca prah, 250 g

★★★★★ 4,84 · 94
13,00 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 13,00 €52,00 €/kg
Living Juice

Living Juice

★★★★★ 4,73 · 253
8,85 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 8,85 €2,95 €/kom
AkcijaMUŠKARAC 40+ paket

MUŠKARAC 40+ paket

★★★★★ 4,96 · 56
58,50 €52,65 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 52,65 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 52,65 €
AkcijaSLIM paket

SLIM paket

★★★★★ 4,96 · 171
48,50 €43,65 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 43,65 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 43,65 €
AkcijaSNAŽNA ŽENA paket

SNAŽNA ŽENA paket

★★★★★ 4,98 · 180
55,50 €50,00 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 50,00 €Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 50,00 €
Detox Juice

Detox Juice

★★★★★ 4,77 · 296
8,85 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 8,85 €2,95 €/kom
Protein Smoothie

Protein Smoothie

★★★★★ 4,58 · 144
6,30 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 6,30 €2,10 €/kom
Living Juice BOX

Living Juice BOX

★★★★★ 4,61 · 95
44,90 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 44,90 €2,99 €/kom
Detox Juice BOX

Detox Juice BOX

★★★★★ 4,65 · 58
39,90 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 39,90 €2,66 €/kom
Protein Smoothie BOX

Protein Smoothie BOX

★★★★★ 4,86 · 74
29,90 €Cijena na dan 10. 9. 2026.: 29,90 €1,99 €/kom
Predomislili ste se?Imate pravo na jednostrani raskid ugovora u roku od 14 dana, bez navođenja razloga.
Odustani od narudžbe →